Број на оглас: 3476980
Објавен на: 02.08.2020, 11:55
1 / 12

Huawei p20 lite

9.000 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P 20 lite
Боја:
Blue
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Huawei P20 lite 64G rom so 4G ram odlicen