Број на оглас: 3476936
Објавен на: 01.08.2020, 13:34
1 / 1

TERMO PECKA

65 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


TERMO PECKA 6 KW, VO SUPER SOSTOJBA, SOCUVANA, SO POSTOLJE NA TRKALCA