Број на оглас: 3476914
Објавен на: 05.06.2020, 16:07
1 / 5

Se prodava Renault Clio 1.9D

1.450 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra sostojba
Ima 4 novi gumi
Registrirana do Septemvri 2020

Kontakt/info samo na ovoj broj:
070 756 807 !!
070 756 807 !!
070 756 807 !!