Број на оглас: 3476625
Објавен на: 06.06.2020, 09:55
1 / 5

VW Passat 1.9 TDI

4.200 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Pasat vo odlicna sostojba.
Servisiran redovno so smenet set rebrest.
So kolata idat i aluminiumski bandasi 16ki so solidni gumi. Registriran do 8
2020 so zelen karton.
Kolata e so mali karoseriski zabeleski.
Cenata ne e fiksna.