Број на оглас: 3476574
Објавен на: 30.06.2020, 22:36
1 / 7

Daevo neksija 15 benzin 2000god mnogu zdrava

777 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Nexia
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba cenafiksna 700efiksno071251023 za kontak moze i.zamema