Број на оглас: 3476445
Објавен на: 29.03.2020, 00:14
1 / 7

scott aspect 960 2020

500 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


prodavam scott aspect 960 model 2020 , ,29ka,L,hidraulika bez grebka vozen 50km so garancija do 11 mesec i 3 besplatni servisi,shtelovanja
076 48 44 04