Број на оглас: 3476279
Објавен на: 01.06.2020, 21:14
1 / 6

Djep. Kolepka . Od drvo

1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Moze dase pisuva ime po zelba .
Prakjame so kargo niz cela Makedonija.
Kontakt : 071 701 617.