Број на оглас: 3476065
Објавен на: 21.02.2020, 20:53
1 / 8

APOLLO 3404 Traktor

6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Shitet Traktor shum pak i shfrytzuar Se prodava Traktor malku koristen. 4X4. Me kabinË. So kabina.