Број на оглас: 3475784
Објавен на: 07.04.2020, 08:37
1 / 3

ТУРСКИ САДНИЦИ КАЛИНКА-Hidzas

120 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две годишни садници Калинка Убава турска сорта моментално барана на пазарот Hidzas и Wonderful .
500-600броја/100и120ден