Број на оглас: 3475702
Објавен на: 20.09.2020, 18:41
1 / 4

Се издава мал Дуќан во трговски

55 €
Квадратура:
10 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува Можна е замена


Продавам / Изадавам мал дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Флизерката. Дуќанот е 10 м има струја и вода, нема вц . Може и за преодажба да разговараме ако е некој конкретно заинтересиран. deloven po cena za stanben prostor