Број на оглас: 3475555
Објавен на: 28.09.2020, 21:04
1 / 12

Nov suv peugeot 2008

13.400 € Цената не е фиксна 13.498 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
2008
Година:
2019
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
62 kw / 84 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema
pod garancija uste 3 godini
Kupen od salon euroimpex prv sopstvenik sum ne e pod lizing kupena e vo kes
Abs
Hill asistent
Start stop sistem
Klima
Elektrika na prozori
Tempomat so kruz kontrol
Maglenki
Elektricen volan so koza
Led svetla
Touch screen
12 airbags
Napraven 1 servis
Letni gumi 17 so gt bandazi
Info broj 076387748 ne e udirano go prodavam poradi kupuvajne na stan