Број на оглас: 3475306
Објавен на: 17.02.2020, 08:46
1 / 5

Mali Labrador kucinja ( Лабрадори ) !!!

60 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


NAPOMENA info samo na br 078/215-952

cistokrvni labradori stari 40 dena
ostanati
Zenski crni 2