Број на оглас: 3475288
Објавен на: 24.09.2020, 14:02
1 / 1

Prodavam niva vo blizina na Berovo

1 €
Квадратура:
10000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo