Број на оглас: 3475263
Објавен на: 11.05.2020, 12:04
1 / 12

Audi A3 2.0 TDI 11/2009

6.950 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektno soćivano
Eden sopstvenik
Kompletno servisirano na132 000km
Doneseno od Germanija
So kompletna fabrićka full oprema
Dva kluća i fabrićki kod
Bi Xenon svetla
So157 000 km i možnost za proverka
Voziloto e registrirano cela godina
Zelen karton cela godina
EURO 5TEL:071/275-285
TEL.ZA VIBER:00389(71)275285