Број на оглас: 3475226
Објавен на: 23.05.2020, 11:34
1 / 6

Vw Sharan 1.9 tdi 2004

4.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Sharan 1.9 tdi 2004 god.131 ks.