Број на оглас: 3475215
Објавен на: 03.01.2020, 18:28
1 / 6

Polo 1.4i 1999 “Za Delovi”

88 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4i 1999
Sve na nego samo za delovi
Motor na prefekt sostojba