Број на оглас: 3475091
Објавен на: 21.02.2020, 14:27
1 / 2

Dell Latitude E7440 14"

300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Производител:
Dell
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
16 GB и повеќе
Модел на процесор:
Intel Core i7
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
13 - 14 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Laptop Dell Latitude E7440 14" ,
vo odlicna sostojba

Intel Core i7 (4th Gen) 4600U
RAM : 16 GB DDR3L SDRAM 1600 MHz
250 SSD
Windows 10 Pro 64bit - Licenciran