Број на оглас: 3474751
Објавен на: 22.05.2020, 13:30
1 / 1

Leagoo T5 c

4.000 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
Leagoo T5 c
Боја:
Gold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen samo 3 meseci so kamera 15 megapikseli 3 gb RAM,32gb vnatresna memorija duo kamera.Moze zamena za Lg ili samsung.