Број на оглас: 3474616
Објавен на: 02.02.2020, 22:39
1 / 6

Bmw 330i

3.700 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
231 kw / 314 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bmw 330ci napraven celosen servis so novi zimski gumi
So sve oprema