Број на оглас: 3474609
Објавен на: 16.09.2020, 22:34
1 / 11

Opel Antara

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
22 kw / 30 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena od ch, voziloto e kako novo vredi da se vidi. Cena po dogovor.