Број на оглас: 3474547
Објавен на: 13.07.2020, 09:03
1 / 9

prodavam ford mondeo

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford mondeo ghia 2.0 TDCI 2003 , 96 kw , full oprema ,4 zimni gumi, kuka, kozen enterier