Број на оглас: 3474480
Објавен на: 20.02.2020, 00:23
1 / 1

MINING RIG RX 580 saphhire nitro plus so 8GB

1.100 € Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


RIG 1
6x rx 580 saphhire nitro plus so 8GB
2x750 coller master
HDD 500Gb
Intel dual core G3900
RAM 4 GB
asrock h81 pro btc
Cena 1200e

RIG 2-2kolicina
5x rx 580 saphhire nitro plus so 8GB
2x750 coller master
HDD 500Gb
Intel dual core G3900
motherboard gigabyte
RAM 4 GB
cena 1100e po rig (moze i zamena za BTC,ETH)
Za Komplet cena EKSTRA.
Tel 078237955