Број на оглас: 3474315
Објавен на: 02.08.2020, 13:58
1 / 1

Plac na ulica sv.Joakim Osogovski

30 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Mestoto se naogja sproti Kam market
parcela; kp: 6756

Info: 071 494 574