Број на оглас: 3474263
Објавен на: 25.12.2020, 14:45
1 / 2

Traktor

4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


FIAT 450

Viber 00436601999107