Број на оглас: 3474174
Објавен на: 17.02.2020, 16:02
1 / 2

Продавам 2 - двобраздни плугови

150 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Прoдавам 2 бразден плуг Српски 150 Eur