Број на оглас: 3474155
Објавен на: 26.03.2020, 16:14
1 / 7

Korg Kronos X 4G RAM

1.750 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba sekoe kopce sekoj potenciometar