Број на оглас: 3474028
Објавен на: 21.02.2020, 11:17
1 / 4

Продавам Мулчер Грамип Хрватски

1.250 € Цената не е фиксна 1.350 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам мулчер 1,60 м ширина - хрватско производство, одлична состојба купен нов прв сопственик.