Број на оглас: 3474019
Објавен на: 08.08.2020, 09:58
1 / 11

Se prodava Alfa Romeo 159

1 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo 169
Godina na proizvodstvo- 2007
Motor- 1.9 jtdm 120ks
Registracija -do 24.12.2020
Servis- napraven full servis nac25.12.2019
Alfata e vo odlicna sostojba kupena vo Mk,so novi pnevmatici staveni pred 2000km.
VREDI DA SE VIDI.
Cena po dogovor.

Telefon 075/269 651