Број на оглас: 3473958
Објавен на: 24.02.2020, 23:17
1 / 8

Полу-профи пегла GOLD EAGLE DL-6

6.800 МКД Цената не е фиксна 7.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


Се продава полу професионална пегла
модел: GOLD EAGLE DL-6
НОВА - НЕКОРИСТЕНА