Број на оглас: 3473549
Објавен на: 13.07.2020, 16:58
1 / 9

FELNI IZVADENI OD PEZO 17KI 4X108 070757597 ACE

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


FELNI IZVADENI OD PEZO 4X108 17ki 205/45/17
DEZENT GERMANSKI PASIRAAT NA CITROEN RENO I DR.VOZILA KRIVI NE SE SO GARANCIJA 070757597 ACE