Број на оглас: 3473366
Објавен на: 23.05.2020, 11:46
1 / 6

Opel Insignia Viber 00436601999107

14.800 € 15.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


8 Aluminiumski Bandazi