Број на оглас: 3473278
Објавен на: 16.02.2020, 18:22
1 / 5

ski carving doneseni od EU

2.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodavat dobro socuvani ski carving doneseni os eu cena 3500denari od par ako nesum dostapen pisete na viber