Број на оглас: 3473247
Објавен на: 13.02.2020, 15:51
1 / 6

Alfa romeo 1.9 jtd 88kw

3.199 € 3.250 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e staklo so servisna kniska do posledniot metar so 2 kluca so ful oprema i najdobriot motor