Број на оглас: 3473245
Објавен на: 18.02.2020, 15:47
1 / 3

185 14c ford tranzit....

50 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


2 br. bandazi i gumi bandazite se odlicni gumite se dobri... cenata e za dvata......