Број на оглас: 3472971
Објавен на: 21.02.2020, 13:35
1 / 4

Michelin mpx 150c mashina za mienje koli wap perac

200 € 220 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Michelin mpx150c bari wap
Monofazen wap
Metalna pumpa!!!!!!
Teshko 19kg
Wapot e koristen 2-3 pati