Број на оглас: 3472942
Објавен на: 31.12.2019, 12:57
1 / 8

Renault Modus 1.5 dCi 2005 63kw

88 €
Марка:
Renault
Модел:
Modus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.11001
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Renault Modus 1.5 dCi 2005 63kw
Kolata e na prefektna sostojba
So servisna kniska
4.0L 100km
Contact : 070733896