Број на оглас: 3472940
Објавен на: 26.03.2020, 13:20
1 / 3

Bmw 120d

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
120
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Full kako nova bmw 120d. Donesena od italija
Info na

070 435 972

Viber i whatsapp:
00393881766886