Број на оглас: 3472862
Објавен на: 13.08.2020, 12:35
1 / 6

A4 2.0TDI STAKLO SWISS

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2.0 tdi motor so realni 250000km so servisna
Uvoz swiss
Start stop sistem8
Greenje na sedista
Audi koncert bluetooth micro sd i audio input
Tel. Hands free
Tri kluca
Kozen volan ...
Moze zamena za bg tabli ili za pomalo so vasa doplata