Број на оглас: 3472683
Објавен на: 02.08.2020, 09:29
1 / 1

Stihl TS 410

400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Stihl TS 410 za secenje kamen i beton
moze da sece i zelezo samo treba drug kamen da se stavi
cena 400 evra