Број на оглас: 3472605
Објавен на: 05.08.2020, 13:45
1 / 4

IMT 539 Delux

4.700 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bidejki ne se koristi poveke IMT 539 Deluxe 84 god. komplet so plug I drlaca lice za kontakt Delco 078378997 mozna e I zamena za zamena e druga cenata