Број на оглас: 3472444
Објавен на: 29.04.2020, 19:04
1 / 2

Harmonika MELODIJA TURIST IV + SINTISAJZER

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


SE prodava harmonika donesena od germanija nogo malku koristena imam i sintisajzer isto taka donesen od germanija malku koristen za po detalno na ovoj tel: 075672085 ne barajte na dolniot broj