Број на оглас: 3472274
Објавен на: 04.04.2020, 07:12
1 / 10

OPEL ANTARA - KAKO OD SALON

7.550 € 7.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


OPEL Antara 20. CDTI, 4X4, 2008
Radio / Navigacija ....Blue tooth..
Vo perfektna sostojba,
Registrirana do Dekemvri 2020,
Novi zimski gumi,
Napraven golem servis (ulje filtri, PK Kais..)
Redovno odrzuvan,
Garantirani kilometri.
Fabricka boja, bez grebanici i ostetuvanja.
Perfektno odrzan enterier i se e vo f-ja.
Nema potreba od nikakvi dopolnitelni vlozuvanja..
MOZE ZAMENA ZA
GOLF PLUS (Benzin..Benzin/plin..diesel 1.9) ili AUDI A4 1.9.. so vasa doplata