Број на оглас: 3472160
Објавен на: 02.04.2020, 14:43
1 / 3

AUDI A4 1.9 TDI - 1998 GODINA NA DELOVI

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOZILOTO SE PRODAVA NA DELOVI.
ZA POVEKJE INFORMACII JAVETE SE NA 076/996-156