Број на оглас: 3471640
Објавен на: 27.03.2020, 01:04
1 / 12

Se prodava Mercedes C180/97 god. benzin-plin

950 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 180
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Mercedes C180/97 god registriran do 23 .01.2020 god, so atestiran plinski ured Stag montiran pred dve godini,manuelen menjac ,motor soliden ,bez korozija na karoserija,klima treba da se dopolni .Kolata za godinite e solidna ima sitnici koi treba da se sredat kako i sekoe vozilo sto se koristi! Se naoga vo Strumica.Moze zamena za pomalo vozilo ili avtomatik.