Број на оглас: 3471544
Објавен на: 16.02.2020, 11:13
1 / 1

MSI VR630X na delovi

1 МКД
Производител:
Останато
Xaрд диск HDD:
< 60 GB
РАМ Меморија:
3 GB
Модел на процесор:
AMD Turion
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Maticnata e izgorena drugo ima se sto vi treba

HDD i RAM - prodadeni