Број на оглас: 3471512
Објавен на: 24.05.2020, 00:00
1 / 6

Nikon D750

820 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Резолуција:
20,1-25 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Nikon D750 FX body
Shutter Count 21k
Kao nov

Kontakt viber&whatsapp
+38349343536