Број на оглас: 3471510
Објавен на: 29.12.2019, 12:40
1 / 3

Renault Laguna 1.9dCI “Za Delovi” Motor cel

88 € Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor za Renault Laguna 1.9 DCi 79kw
Korpa lamela set
f9qb718