Број на оглас: 3471337
Објавен на: 07.07.2020, 19:22
1 / 9

Ford Focus 1.6 TDCI 2006 Germanska - servisirana

2.799 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


66 kw, mnogu ekonomicns
Klima - raboti
Originslno radio
Blotooth za telefon
Dva kluca
Servisirana,
smenet rebrasti na 150 000 km
4 zimski gumi
Platena carina, samo treba da se registrira