Број на оглас: 3471333
Објавен на: 02.08.2020, 08:44
1 / 1

Se bara taksi vozac

1 €
Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол :
Машко
Образование:
Средно училиште
Возачка дозвола:
Б
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se bara taksi vozac za vozilo so licenca