Број на оглас: 3471099
Објавен на: 06.07.2020, 22:27
1 / 4

Малтезери и Бишон фризе

250 € Цената е фиксна 280 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Ново легло на малтезери.
🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕🐕
Стари 2 месеци.
Прочистени од внатрешни и надворешни паразити.
Вакцинирани со здравствен картон.
Достапни машки и женски.
Идеален миленик за чување во домашни услови и безопасни за мали деца.
За повеќе инфо:
☎️077 726 131